Dec 10, 2007

koerasõber vastu tahtmist

Oskus end hästi kirjalikult väljendada ja huvitavalt argumenteerida annab tohutu eelise inimesele, kellel on vaja pidada sõnasõnda avalikkuse ees. Kui faktid ka toetavad, siis on see inimene tänapäeva infoühiskonnas praktiliselt võitmatu.


Igal alal on oma naljad ja oma eriti õelad naljad. SWd teevad "parimatele" slämmidele pühapäeva hommik kell 5 Jehoova moodi presentatsiooni. Koolisööklas trambivad väikesed pätid tossudega kapsastes. Margus Lepa raamatust "100 sigadust sõbrale," leiab neid veel ja veel.

Ajakirjandustudengid ei ole erandid. Üks rotveileriomanikust daam vihastas ükskord ühe oma kursakaaslase väga välja. Too aga tegi kooli kõrvalt Maajasse kaastöid. Nii ilmuski järgmises ajakirjas rohke pildimaterjaliga väga fantaasiarikas lugu "Anne (nimi muudetud!) ja rotveilerid" ning all sama daami initsiaalid koos pisikese taustainfoga riietuse ja hobide kohta, et inimesed aru saaksid. Teos lasti loengus laua alt ringi käima ja neiu koolipõlv jätkus huvitavalt, oma koera Maxiga (nimi moodetud!) nähti teda veidi harvem jalutamas. Auh, auh, auuuuu!


Moraal: ära kunagi ülbitse inimesega, kes oskab hästi kirjutada!

1 comment:

aubout vita said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e post(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.